Dla fanów dinozaurów

Dla fanów dinozaurów

Wielkimi krokami zbliżają się święta. A jak wiadomo z tej okazji obowiązkowo dzieciakom przysługują prezenty! A jak prezenty to zastanówmy się z czego nasi milusińscy będą przezadowoleni 😉 Zaoszczędźmy im standardowego szoku cukrowego od nadmiaru słodyczy i przejdźmy do bardziej twórczych podarunków.

W dzisiejszych propozycjach mamy coś dla każdego fana dinozaurów. Jeśli Twoje dziecko przepada za Jurassic World i właśnie dinozaurami – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami! A czy wiesz że nazwa „dinozaur” oznacza „straszna jaszczurka”? Teraz już wiesz, i jesteśmy przekonani, że Twój mały fan dinozaurów wiedział o tym już od dawna 😉 Nazwa ta może być jednak myląca, bo dinozaurom bliżej do współczesnych krokodyli niż do jaszczurek. Mimo że wymarły, to dzięki naszym propozycjom Twoje dziecko spędzi z nimi niezapomniane chwile. A może Twój maluch zainspiruje się na tyle, że zostanie sławnym archeologiem i odkryje kolejny wymarły gatunek dinozaura?

Zaczynamy!

 

Ta figurka to świetny pomysł na początek przygody dziecka z dinozaurem. Świetnie wykonana, sprawi że Twoje dziecko zapragnie poznać inne stworzenia z tej serii. Odgrywanie ról, rodem z Parku Jurajskiego, w towarzystwie takich figurek dinozaurów to, nomen omen, dziecinnie proste zadanie 😉

 

Z tą interaktywną maskotką Twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile pełne śmiechu i zabawy. Dinozaur Durpy to maskotka-kukiełka która ożywa na dłoni, rozbawi nie tylko dziecko ale i Ciebie. Sprawdź co potrafi Durpy!

 

 

To pozycja obowiązkowa dla początkującego badacza dinozaurowej prehistorii. W zestawie dwie figurki dinozaurów i badacz, z którym dziecko może się łatwo identyfikować. Jaką historię do tego zabawowego zestawu wymyśli Twoje dziecko?

 

 

A to propozycja zarówno dla fanów dinozaurów, jak i małych twórców. Daje możliwość zbudowania własnego dinozaura! W dodatku w 3D. Ta figurka-układanka to świetny trening manualny. Dziecko może ją składać wielokrotnie, albo po prostu raz i potraktować jako indywidualne dzieło sztuki 😉

 

Ta pozycja to niezła gratka dla fanów zabawek zdalnie sterowanych. Niezwykłe połączenie prehistorii i nowoczesności. Sterowany pilotem z szeregiem akcji do zaprogramowania, sprawdź co potrafi robot-dinozaur!

 

Twój mały fan dinozaurów nie może bez nich spać? Mamy na to rozwiązanie! Fluorescencyjne naklejki w kształcie dinozaurów. Twoje dziecko będzie zachwycone zasypiając w towarzystwie swoich ulubionych, świecących w ciemności bohaterów.