7 pomysłów na zabawę w Małego Chemika

7 pomysłów na zabawę w Małego Chemika

Czy Waszym dzieciom znudziła się zabawa tradycyjnymi zabawkami? Klocki, lalki i samochodziki już nie cieszą tak jak kiedyś? Mamy dla Was pomysły na kreatywny, zabawny i naukowy czas wolny z dziećmi. A może dzięki tym zabawom Wasze dzieci znajdą pasje i nowe zainteresowania? Bo kto nie chciałby zostać naukowcem jak już dorośnie?! A że od czegoś trzeba zacząć, to poniżej przedstawiamy Wam 7 pomysłów na zabawy w Małego Chemika 😊

 

Zacznij przygodę małego chemika z serią Warsztacików Naukowych! Zawarte w zestawach doświadczenia i eksperymenty są idealnym pomysłem na prezent dla każdego malucha, który jest ciekaw otaczającego go świata. Oprócz samodzielnej zabawy, Warsztacik można wykorzystać również jako doskonałą okazją do spędzenia czasu z dzieckiem w mniej typowy sposób niż ze zwykłymi zabawkami. Co więcej, dzięki całej serii Science 4 You, nauka o przyrodzie i fizyce w codziennym otoczeniu z pewnością stanie się fascynującym przeżyciem dla Twojego dziecka!

 

  

Kolejny zestaw z serii Science 4 You będzie wspaniałym wstępem do naukowej przygody! Jeśli Twoje dziecko ma bzika na punkcie slime, ten zestaw z pewnością je zainteresuje i rozwinie jego umiejętności. Jest to świetny pomysł na prezent, dzięki któremu dzieci mogą stworzyć swoje własne glutożelki. Przy odrobinie kreatywności, szalona zabawa na pewno nie znudzi się żadnemu Małemu Naukowcowi!

 

  

Propozycja kreatywnej zabawy dla każdej dziewczynki! Przedstawiamy jeden z wielu zestawów naukowych Trefla, dzięki któremu dziewczynki mogą poczuć się jak prawdziwe kobiety. Stwórzcie razem własną, unikalną kolekcję perfum! Jest to szczególny produkt, który z pewnością obudzi potencjał każdej dziewczynki i w ciekawy sposób przyciągnie uwagę dziecka do eksperymentów przy użyciu niesamowitych aromatów.

 

 

Zestaw, który nie tylko spodoba się każdej fance laleczek L.O.L. Surprise, ale pozwoli puścić wodze fantazji przy własnoręcznej produkcji zapachowego żelu. Dodatkowo, aby nadać mu blasku, nie można zapomnieć o bajkowym brokatowym elemencie. Wystarczy tylko połączyć składniki, wymieszać i gotowe!

 

 

Nauka i zabawa nigdy nie były przyjemniejsze - przedstawiamy połączenie eksperymentów, które pozwoli Twojemu dziecku zamienić nudną kąpiel w prawdziwe SPA! Z pomocą ilustrowanego przewodnika dziecko z łatwością stworzy krok po kroku własne kolorowe sole do kąpieli, które zagwarantują odprężającą atmosferę, a wieczorna toaleta nabierze nowego wymiaru.

 

 

Czy wiesz jak sprawić, aby glutożelki świeciły w ciemności? Przekonaj się tworząc prawdziwą fabrykę glutów! Dzięki zawartej w zestawie książeczce edukacyjnej dziecko pozna różne działania praw fizyki i chemii, takie jak fotoluminescencja czy wiązania chemiczne. Efektem końcowym będzie np. świecąca w ciemności glutożelkowa rybka, która jest idealnym dowodem na to, że zestaw oprócz doświadczeń pozwoli nauczyć się czegoś nowego.

 

Jak powstaje świeczka? Z tym zestawem nie tylko się tego dowiesz w teorii, ale też wykonasz swoją własną świeczkę, która może być super prezentem dla Twojej ulubionej osoby! A może zostawisz ją dla siebie? Wszystko w Twoich rękach! Nie zwlekaj z eksperymentowaniem 😊