6 prezentów dla małych twórców

6 prezentów dla małych twórców

Rękodzieło to sztuka stara jak sam Świat. W dawnych czasach to była jedyna możliwość posiadania solidnych przedmiotów użytku codziennego, a rękodzielnicy byli wielce szanowanymi i utalentowanymi ludźmi. Dzisiaj ta sztuka przeżywa prawdziwy renesans. Cieszy nas to niezmiernie, bo własnoręcznie wykonane rzeczy to totalne unikaty! Ponadto, cóż bardziej dającego satysfakcję od własnego dzieła – nawet jeśli wyjdzie troszkę krzywe, czy nie do końca funkcjonalne 😉 W dzisiejszych propozycjach znajdziecie same zabawki z tematem przewodnim „zrób to sam”. A jak wiadomo, samodzielnie zrobiona zabawka, czy ozdoba jest źródłem po pierwsze dumy – bo dziecko potrafi, po drugie szacunku – bo ileż to trzeba się namęczyć, żeby wyszło coś cudnego, po trzecie – satysfakcji, bo jednak wyszło dobrze i działa! Co więcej – te kreatywne zestawy wpływają nieprzeciętnie na kreatywność Twojego dziecka! Co można zrobić samemu? Och wiele rzeczy! Poniżej przedstawiamy zaledwie kilka pomysłów dla każdej mniej lub bardziej utalentowanej osóbki. Ile z tego dziecko zrobi samo – to zależy tylko od niego samego. Czy Twoja dorosła pomoc będzie niezbędna? A może to Ciebie wciągnie bardziej, odkryjesz swoją nową pasję, a zarazem talent do rękodzielnictwa? Zaskocz siebie i innych 😊

 

 

Pierwsza propozycja to bransoletki na rzepy. Chcesz jedną z kwiatkami? Bardzo proszę! A może z motylkami? Nie ma problemu! A co gdyby wymieszać te kształty? Tak! Dzięki temu zrobisz totalnie unikatowy egzemplarz! A jak spodoba Ci się coś innego? Bardzo proszę – kształty łatwo usuniesz i wymienisz na takie, które są aktualnie na topie!

 

Dzięki temu zestawowi stworzysz własną księżniczkę i jednorożca z… „chrupek” z naturalnej skrobi kukurydzianej! Nie nadają się do jedzenia, ale kto chciałby zjeść tak pięknie wykonaną pracę? Zmocz „chrupki” odrobiną wody, sklej je ze sobą i gotowe! Możesz nadać im dowolny kształt lub wykleić dołączone szablony.

 

Kreatywny kuferek to prawdziwa skrzynia skarbów, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne dzieła sztuki. Farby, kredki, naklejki, a to nie wszystko! Co jeszcze? Przekonaj się co jest w środku i stwórz co tylko sobie wymarzysz.

 

Zrób opaskę z brokatowymi uszkami i wyglądaj super-trendy! W zestawie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do zrobienia 3 różnych opasek. Każda mała fashionistka będzie zachwycona takim prezentem!

 

Pamiętacie jak wywoływaliśmy zdjęcia z kliszy, a później wkładaliśmy je do albumu, a jeszcze później oglądaliśmy je i wspominali te chwile? Teraz mamy szansę to wszystko powtórzyć i pokazać naszym dzieciakom „jak to było w dawnych czasach” 😉 W zestawie z albumem znajdziesz super dodatki do jego ozdobienia. A że każdy z nas jest wyjątkowy to i album ozdobiony przez wyjątkową osobę też będzie wyjątkowy 😊 Później oglądając zdjęcia w takim albumie będziemy wspominać nie tylko chwile utrwalone na zdjęciach, ale też te spędzone na dekoracji albumu!

 

Jesteś fanem zwierzaków? Super! Mamy dla Ciebie wyjątkowy zestaw, za pomocą którego zrobisz zwierzątka z pasków. Czeka na Ciebie aż 11 różnych zwierzaków – nie pozwól im czekać 😉